Komik Videolar İzle | Kommedi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Rebuildabledripping Atomizer Rda Nedir

Resim

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Tanıtım
421 İzlenme

Açıklama

RDA Nedir? Tanksız (Non-Tank) Yeniden Kurulum Yapılabilir

Resim

RDA’lar da bir tür RBA çeşididir, ancak yeniden kurulum yapılabilir tank tipinde değillerdir. “Rebuildabledripping atomizer” (yeniden kurulum yapılabilir damlatmalı atomizer) terimdeki kelimelerin baş harflerinden oluşturulmuştur. RDA’ların yalnızca “kurulum alanı” (yani deck) kısımları vardır ve e-likit beslemesi için bir tank yoktur. Bunun yerine kullanıcı ateşleme yapmadan önce pamuğa likit damlatır. Pamuktaki likit bitmeye başladığında kullanıcı tekrardan damlatma yapıp pamuğun tamamen ıslanmasını beklemelidir.

RDA: RDA’lar Nasıl Çalışır?

Bu iki direkli kurulum alanıdır ve her bir direkte coiller için iki bağlantı noktası mevcuttur

RDA’lar, RBA’ların en basit halidir. Çünkü tek yapmanız gereken kullanmak için coili ve pamuğu yerleştirmektir. Bir kurulum alanı kısmından ve ağızlık ile birlikte hava akımını ayarlayabileceğiniz mekanizmayı içeren üst kısımdan (top cap) oluşur.

Kurulum alanları genellikle bir pozitif direğe ve bir veya daha fazla negatif direğe sahiptir. Günümüzde iki direkli tasarımlar daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca kurulum alanı üzerinde az miktardaki e-likidi tutması için de bir yüzey mevcuttur.

Coili hazırlayın, direklere bağlayın, her şeyin çalıştığını kontrol edin ve pamuğu yerleştirin, RDA’nız şimdi kullanıma hazırdır. Coil ve pamuğa e-likit damlatın, üst kısmı takın ve s-sigaranızı ateşleyin.

RDA Artıları

• Muhteşem performans. RDA’lar buhar üretmenin oldukça etkili bir yoludur. Likit doğrudan pamuğa ve coile temas eder. Bu yüzden harika bir tat ve buhar üretimi elde edilir.
• Kolaylıkla aroma değiştirilebilir. RDA kullanırken e-likit değiştirmek için tankı boşaltmak gibi bir derdiniz yoktur. İstediğiniz zaman pamuğunuzu değiştirebilirsiniz veya değiştirmeden likit bitene kadar kullanabilirsiniz.
• Makul bir fiyatları vardır. RDA’lar basit donanımlardır, bu yüzden genellikle ucuzlardır ancak daha yüksek fiyatlı malzemeler de tabii ki mevcuttur.
• Harika hava akımı seçenekleri. RDA’lar eşsiz, kompleks ve efektif hava akımı tasarımlarına sahiptir.

RDA Eksileri

• Tanklara kıyasla daha fazla işlem gerektirir. Düzenli olarak e-likit damlatmanız gerektiği için RDA kullanırken yapacak daha çok işiniz vardır.
• Sızıntı oluşmasına yatkındırlar. RDA’yı bir kenara bırakmadan önce içindeki tüm e-likidi kullanmazsanız, sızıntı sorunu ile karşılaşabilirsiniz.

Sonuç olarak RDA’lar uzun süreli kullanıcılar için iyi bir seçenektir, RDA’lar iyi bir performans verir ve özellikle uzun süre kullanıldıklarını düşünürsek makul fiyatlıdırlar. Olumsuz bir özellik olarak ise düzenli olarak e-likit damlatmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Bu bir süre sonra canınızı sıkmaya başlayabilir, örneğin araba kullanırken damlatma işlemi gerçekleştiremeyebilirsiniz.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
Fragman